Zálohování dat ZK

Snad všichni si uvědomujeme nebezpečí, které hrozí v podobě ztráty dat ať už to jsou naše dokumenty, obrázky, zvukové soubory nebo e-mailová korespondence. Nemusí jít přímo o ztrátu dat, stačí výměna počítače nebo disku a je třeba přenést data z původního PC nebo disku. Řešení je zálohování, které si můžeme dělat sami např. na USB flash disk nebo pomocí aplikace, kterých je na internetu nepřeberné množství (i když ne všechny jsou dostatečně přístupné).

Z výše uvedených důvodů a poptávky jsem zřídil novou službu do rodiny služeb Zvukové konference a to Zálohování dat. Uživateli pomůžu individuálně nastavit zálohování pomocí aplikace, pomůžu nastavit automatickou frekvenci zálohy a vytvořím vzdálený disk, který je bezpečný a šifrovaný. Uživatel se tak nemusí o nic starat, zálohy jsou prováděny automaticky v zadaných frekvencích a v případě ztráty dat nebo potřeby obnovy jsou data k dispozici. Zálohy jsou šifrované jak na úložiští tak i při přenosu internetem (tedy 2x) a jsou prováděny inkrementálně (zálohují se data, která jsou nová nebo změněná) a tím je zálohování rychlejší a je možné se vrátit k různým verzím zálohy.

K zřízení služby Zálohování dat potřebujete:

 • internetové připojení
 • data, která chcete chránit
 • objednat tuto službu a zaplatit roční poplatek ve výši 500,-- Kč na 1 rok pro objem dat do 50 GB, ceny začínají od 100,-- Kč za 10 GB
 • udělat si čas tak na 30 minut, kdy Vám pomůžu přes Skype nastavit zálohování

  V ceně je:

 • automatické zálohování dat
 • individuální komunikace při řešení potíží
 • vysoká dostupnost vzdáleného disku

  Pro objednání služby mě prosím kontaktujte na info@brozst.cz nebo Skype: Stanislav Brož Olomouc případně viz. Kontakty .

  Zpět na Hlavní stránku