Produkty


TVinfo

Aplikace TVinfo je nástroj, pro snadné vyčtení televizních programů. Informace o jednotlivých pořadech a jejich časech získáte pomocí hlasové syntézy ve Vašem počítači. Nemusíte tak již složitě nebo zdlouhavě vyčítat TV programy z internetu nebo jiných zdrojů. V současné době aplikace TVinfo nabízí 36 TV stanic. Jednoduchým způsobem si je také možné přehrávat online televize jako ČT24, ČT1, ČT4 Sport a Öčko. Aplikace TVinfo zobrazuje v demorežimu pouze program ČT1. Po zakoupení licence získáte přístup i k ostatním stanicím a Vaše doživotní licence Vám zajistí přístup k veškerým aktualizacím tohoto software.
Doplňující informace:
TVinfo funguje pod operačními systémy Win Xp, Vista a 7. Pro svůj běh potřebuje aktivní připojení k internetu.

Instalace:
Archiv ZIP stačí rozbalit do libovolné složky. TVinfo.exe spustíte a aplikaci nainstalujete. Po prvním startu je třeba nastavit hlasovou syntézu (SAPI5) a další možnosti.

Ovládání:
Aplikaci stačí spustit a poté už použít následující klávesové zkratky:
CTRL ; (středník) pro načtení dnešního TV programu
CTRL 1 až 9 pro poslech TV programu, kdy CTRL 1 je ČT1, CTRL 2 je ČT2 atd... Pro přerušení čtení stiskněte ; (středník) Čísla 1 až 4 jsou klávesy umístěné doprava od středníku, který se nachází pod klávesou Escape.

Pokud máte zájem o licenci na tuto aplikaci napište na info@brozst.cz

Zvuková konference


Zvuková konference je aplikace, ve které můžete své příspěvky, rady, myšlenky nahrávat vlastním hlasem. Práce s konferencí je stejná jako např. u konferencí na Braillnetu, jsou témata do kterých se zařadíte a poté již sledujete příspěvky druhých nebo aktivně přispíváte. Ovládání je intuitivní a velmi zjednodušené, aby jej zvládl i méně pokročilý uživatel počítačů. Aplikace je v současné době mezinárodní s cizojazyčnými fóry. Základní používání je zdarma. Více informací o Zvukové konferenci .

100 GB FTP disk Zvukové konference


FTP disk slouží pro vzdálené ukládání dat, síťové uložiště. Protokol FTP je šifrován pomocí SSL, Ceník FTP disku případné další informace .

Synchronizační složka Zvukové konference ZKBTsync


Jde o synchronizační složku ve Vašich zařízení, která pomocí nástroje BittorentSync provádí synchronizaci mezi jednotlivými zařízeními. Je to podobné službě Dropbox s tím, že nabízím centrální synchronizační složku o velikosti 40 GB pro 4 Vaše zařízení. Ceník ZKBTsync případné další informace .
Zpět na Hlavní stránku