Novinky

2015-05-18Spuštěn nový informační web Zvukové konference na adrese zk.brozst.cz. Došlo také k rozšíření uživatelského účtu, který je propojen s účtem Zvukové konference, to přináší možnost získat informace uživatelům FTP disků důležité informace o velikosti disku, obsazení disku, expiraci služby. Stačí se přihlásit na těchto stránkách svými údaji ze Zvukové konference nebo se přihlásit údaji k účtu na www.brozst.cz a propojit tento účet s účtem Zvukové konference.
2014-08-25Projekt Zvuková konference se stále rozrůstá a rozvyjí. Nově jsou používány soukromé hlasové zprávy, spolupráce s aplikací BittorentSync pro šíření důležitých aplikací a součástí. Také se plně osamostatnil systém pro překladatele do jiných jazyků, kdy je konference překládána a jazykově aktualizována odděleně od hlavních aplikačních aktualizací. Dalé se rozjel projekt TeamTalk, který umožňuje přímou hlasovou komunikaci mezi lidmi (je to podobné jako Skype, ale lepší). TeamTalk 4 je dostupný na adrese tt.zvukovakonference.cz a v blízké době přecházíme na TeamTalk 5 (adresa tt5.zvukovakonference.cz). Pro stažení klienta TT zdarma naštivte : http://bearware.dk/
2014-01-29Zdravím na začátku roku 2014. Projekt Zvuková konference se rozrůstá i na mezinárodním poli. V současné době přichází maďarští uživatelé (jazyková fóra ruské, česko - slovenské a anglické jsou v provozu, v dohledné době bude dokončen překlad do polštiny). Na Google plus si můžete nově najít Zvukovou konferenci a informace týkající se jejího provozu. Taktéž byl v prosinci 2013 spuštěn TeamTalk server pro hlasovou komunikaci na adrese tt.zvukovakonference.cz (návod pro používání TeamTalku připravuji). Do odvolání je také spuštěn server pro hru Road to Rage (RTR) na adrese tt.zvukovakonference.cz a portu 6789. Jsou připravovány nové stránky pro Zvukovou konferenci a návod pro její používání. Překlad základních informací o ZK je na úvodní stránce www.brozst.cz pod odkazem English.
2013-09-02Zvuková konference od 2. 9. 2013 nabízí placené režimy. Režim Standar odpovídá dosavadnímu rozložení, režim FREE nabízí bezplatné používání s omezením vkládání příspěvků a poslechu příspěvků denně na 40 minut. Třetím režimem je VIP, který nabízí nadstandardní limity pro přispívání i poslech plus možnost vytváření vlastních témat... Cena za režim Standard je 100,-- Kč na rok, VIP 300,-- Kč na rok. Poslech zvukových časopisů je vyjmut z limitů u režimu Free.
2013-08-23Zvuková konference již překročila naše hranice a v současné době obsahuje ruské fórum a anglické fórum. Připravuji překlad pro polské fórum. Počet uživatelů konference je v současné době cca 400 a denně se registrují noví. Konference je od srpna 2013 spoplatněna částkou 100,-- Kč / 4,-- Eur na rok. Pokud uživatel nemůže zaplatit tuto částku bude pokračovat na konferenci v režimu FREE (s omezením posílání příspěvků). Další informace pripravuji pod odkazem Zvuková konference.
2012-12-24Pohodové prožití dnešního dne a do nového roku 2012 hodně pohody, štěstí a zdraví. Děkuji Vám za Vaši přízeň a věřím, že se v novém roce 2013 budeme stále setkávat. V novém roce připravuji uvolnění nových produktů, zprovoznění eshopu a rozšíření svých služeb. Děkuji.
2012-11-13V minulých týdnech byl zprovozněn placený obsah ve Zvukové konferenci. Jde o mechanismus, který umožní kupovat/prodávat hodnotné příspěvky. Aplikace také zaznamenala nárůst uživatelů (v současné době již 87 zaregistrovaných). Zlepšení taktéž zaznamenala aplikace TVinfo, ve které je již možné vyčíst podrobný popis televizního pořadu. Jelikož se blíží konec roku, připravuji malé překvapení a již nyní je možné soutěžit o dvě licence pro aplikaci TVinfo, které mají platnost čtyři měsíce. Do soutěže se můžete zapojit pomocí Zvukové konference pod tématem Ankety. Soutěž trvá dva týdny (majitelé již aktivních licenci TVinfa při výhře získají možnost obdržet licenci na jiný produkt dle své volby).
2012-07-10Aplikaci Zvuková konference již používá přes 50 zaregistrovaných uživatelů a celkem obsahuje 500 příspěvků v 37 tématech. K tomuto kulatému číslu je všem uživatelům konference navýšen časový limit pro příspěvek na 140 vteřin. Děkuji za projevenou důvěru.
2012-06-27Zahájil jsem nový projekt nazvaný pracovně Hrad Lebek, jde o síťovou RPG hru pro více hráčů. Paralerně s tímto projektem předělávám dřívější projekt Dračí doupě. Aplikaci Zvuková konference nestále modifikuji a vylepšuji. Prodávanou aplikaci TVinfo zatím jen drobně upravuji (mám další nápady pro vylepšení). Také brzy vyhlásím soutěž o licence zdarma.
2012-06-11Přidána aplikace pro vyčítání informací o misích ze hry Swamp. Umožní také pracovat s blacklistem. V sekci Ke stažení si můžete stáhnout portable verzi. Aplikace je zdarma, volně šiřitelná.
2012-05-03Zvuková konference spuštěna. Verze 1.00. Testovací účty jsou smazány, je třeba se znovu zaregistrovat. Děkuji těm, kteří se zapojili do testování za přínosné informace. Za Vaše návrhy budu rád i nadále.
2012-04-24Zvuková konference je v novější verzi, stabilnější připojení, méně výpadků. Za měsíc bude v plném provozu :-)
2012-04-20Aplikace Zvuková konference je v další verzi ke stažení. Pokud již máte v počítači starší verzi, nejdříve ji prosím odinstalujte.
2012-04-20Aplikace Zvuková konference předělaná do portable verze, není třeba instalovat, jen rozbalit třeba na usb disk.
2012-04-14Aplikaci ZVkonf upravuji tak, aby korektně fungovala. Zatím mám hlášené mnohé obtíže.
2012-04-13V sekci Ke stažení přidaná nová aplikace ZVkonf, tedy Zvuková konference pro posílání hlasových příspěvků do různých témat, okruhů.
2012-03-05V sekci Ke stažení nové zvukové popisy k aplikacím TVinfo a SKinfo.
2012-03-02Uvolněna první beta verze aplikace TVinfo, demo v sekci ke stažení.
2011-12-23Příjemné prožití svátků a do nového roku hodně zdraví a osobní pohody. V roce 2012 připravuji následující projekty: SKinfo pro zpřístupnění aplikace Skype, DDK - Domácí Digitální Knihovnu s přístupem do KDD. Děkuji aktivním testerům, díky kterým jsem získal cenné informace.
2011-10-15Přidán odkaz Návrhy projektů na Hlavní stránce. Po přihlášení můžete vložit svůj návrh na aplikaci, kterou postrádáte.
2011-10-07Na Úvodní stránce přidán nový odkaz FAQ. Agenda pro testování je již připravena. Budu Vás informovat.
2011-10-05Děkuji všem za projevený zájem. V současné době jsem zaregistroval žádosti o testování a provádím úpravu stránek tak, aby testeři měli větší komfort při podávání hlášení. Některé testery již brzy oslovím a předám první sérii testů.
2011-09-16Stránky jsou v plném provozu :-).
2011-08-08Spuštění stránek v režimu Betatestu.

Zpět na Hlavní stránku