Jak se stát testerem a co to obnáší?

Pokud máte zájem stát se testerem, je třeba projevit zájem a napsat e-mail na info@brozst.cz. V e-mailu napište o který projekt máte zájem. Nyní je pouze možné testovat jeden projekt a to Domácí digitální knihovnu. Poté vyčkáte na informaci, že Vám bylo povoleno testování. Jakmile budete v systému zapsáni jako testeři po přihlášení můžete použít nový odkaz Testování, který se zobrazuje pouze testerům. Pod tímto odkazem naleznete celou agendu potřebnou pro testování. Nejdříve zvolíte projekt, který můžete testovat a v dalším kroku zvolíte:
- stažení testovací verze
- zobrazení úkolů, které zadávám
- zobrazit všechny Vaše hlášení.
Odkaz Úkoly zobrazí tabulku úkolů, které je možné testovat. U každého je odkaz Vložit hlášení, kterým se dostanete na stránku kde vložíte svoje hlášení o potížích. Dodržujte prosím správné hlášení ke správnému úkolu. Pokud si přejete vložit všeobecné hlášení použijte odkaz Vlož všeobecné hlášení. Odkaz Zobraz hlášení Vám vypíše v tabulce všechny Vaše připomínky i se stavem, který Vás informuje zda je hlášení přijato, pracuje se na něm nebo bylo vyřešeno. Pokud vložím nový úkol, obdržíte informační e-mail. Pro testery připravuji zajímavý benefitní mechanismus, který Vám brzy oznámím.

Jak zrušit účast při testování?

Pokud si přejete dále netestovat, je možné po příhlášení pod odkazem Váš profil v řádku Tester zrušit Vaši pomoc.
Upozornění:
Pokud se odhlásíte od testování a budete po nějaké době opět chtít stát se testerem, je nutné znovu o testování požádat e-mailem na info@brozst.cz

Jak zrušit zasílání informačních e-mailů?

Pokud si přejete zrušit zasílání informačních e-mailů, je třeba se přihlásit pomocí svého loginu a hesla. Pod odkazem Váš profil v tabulce naleznete řádek, který vypisuje zda máte tuto funkci aktivní. Hned vedle je odkaz pro změnu/zrušení.

Jak mohu zrušit svůj účet/registraci?

Napište prosím na e-mail info@brozst.cz a uveďte prosím svůj login a heslo. V nejbližší době Vám účet zruším.

Budou všechny projekty zdarma?

Většina projektů jsou komerční aplikace, tedy placené. Nevylučuji i uvolnění projektů zcela zdarma. Velké cenové výhody připravuji pro testery.

Jaké projekty chystám?

Můj pilotní projekt je Digitální domácí knihovna. Poté připravuji další nástroje pro usnadnění práce na PC, tedy OS Win. také budu vyhledávat podměty od Vás uživatelů.

Konzultační skupina

Některé projekty si vyžádají sestavení konzultační skupiny, která mi pomůže usměrnit mé představy. Konzultační skupinu oslovím v momentě, kdy bude zapotřebí.

Zpět na Hlavní stránku